Державне підприємство “Медичні закупівлі України” визначено централізованою закупівельною організацією

Сьогодні, 11 листопада, Кабінет Міністрів України на черговому засіданні визначив ДП “Медичні закупівлі України” централізованою закупівельною організацією в сфері охорони здоров’я. Це рішення Уряду дозволить держпідприємству проводити тендери та закупівлі за рамковими угодами лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, медичних виробів та спеціалізованого санітарного транспорту в інтересах МОЗ України.

В європейській та світовій практиці централізовані закупівельні організації розглядаються як потужний чинник професіоналізації у сфері публічних закупівель, особливо через наявність спеціального персоналу з поглибленим знанням правових і процедурних аспектів та потреб замовників. 

Державне підприємство “Медичні закупівлі України” було  створено МОЗ України 2 року назад для  забезпечення прозорих, якісних та ефективних закупівель лікарських засобів та медичних виробів. У 2019 державне підприємство успішно провело низку закупівель для Центру громадського здоров’я МОЗ України на замовлення Глобального фонду. Очікувана вартість складала 94 млн грн, фактична – 58 млн грн (38% коштів було зекономлено). Сьогодні ДП “Медичні закупівлі України” продовжує опікуватись закупівлями за окремими бюджетними програмами.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json