Міністерство економіки України

Національна премія UEPA: подавайте заявку на отримання відзнаки за розвиток підприємництва

Національна премія UEPA: подавайте заявку на отримання відзнаки за розвиток підприємництва

Стартує відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва — Ukrainian Enterprise Promotion Awards (UEPA). 

UEPA — це український національний етап відбору кандидатів на участь у європейській премії European Enterprise Promotion Awards (EEPA)*. Премією UЕРА будуть нагороджені ініціативи, що сприяють розвитку українського малого й середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях. Цього року проведення відбору координує Міністерство економіки України.  

Кандидатів обиратимуть у номінаціях:

 • сприяння підприємницькому духу
 • інвестування в підприємницькі навички
 • підтримка цифрових технологій
 • покращення бізнес-середовища та підтримка інтернаціоналізації бізнесу
 • підтримка сталої трансформації
 • відповідальне та інклюзивне підприємництво
 • * у межах конкурсу буде вручено гран-прі за найбільш креативну та натхненну підприємницьку ініціативу в Україні. Відзнака не дає змоги конкурувати за участь у європейській частині конкурсу.

Подати заявку на участь в UEPA можуть національні організації, регіони, громади, міста, ініціативи державно-приватного партнерства, освітні програми та бізнес-організації (мікро-, малі та середні підприємства можуть подаватися лише до категорії «Відповідальне та інклюзивне підприємництво»).

Заявки на участь в UEPA оцінюватиме українське журі за уніфікованими європейськими критеріями, які використовують при оцінюванні ЕЕРА. 

Серед критеріїв відбору:

 • оригінальність та реалістичність 
 • вплив на місцеву економіку
 • покращення відносин з місцевими зацікавленими сторонами 
 • можливість масштабування проєкту в інші європейські країни 

Дедлайн подання заявки на участь в UEPA — 30 червня 2024 року (включно).

Дізнатися більше про премію та подати заявку можна за посиланням: https://business.diia.gov.ua/eepa-awards-ukraine-2024

*Відбір на європейську премію EEPA проходить у два етапи: спочатку учасники змагаються на національному рівні. З-поміж переможців національного відбору кожна країна обирає двох учасників для репрезентації в європейському конкурсі. 

Нагадаємо, у 2022 році національний проєкт Дія.Бізнес здобув міжнародну премію European Enterprise Promotion Awards 2022 у категорії «Підтримка інтернаціоналізації бізнесу».

Національна премія Ukrainian Enterprise Promotion Awards 2024 ініційована Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації України й Офісом з розвитку підприємництва та експорту в межах проєкту EU4Business: SME Policies and Institutions Support (SMEPIS), що реалізується Ecorys у консорціумі з GIZ, BRDO та Civitta за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json