Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

10
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інна Мєтєлєва відкрила щорічну міжнародну конференцію «Майбутнє бобових»
Інна Мєтєлєва відкрила щорічну міжнародну конференцію «Майбутнє бобових»
29.11.2019 | 12:53 | Прес-служба Мінекономіки

29 листопада заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інна Мєтєлєва взяла участь у IV Міжнародній конференції «Майбутнє бобових». Участь у заході взяли представники Мінекономіки, Співтовариства виробників і споживачів бобових України, Всесвітньої конфедерації бобових, ЄБРР, представники іноземних посольств, міжнародних компаній, організацій, українських профільних організацій, бізнесу, експерти галузі та інші.

Конференцію організовано ГС «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» за підтримки Мінекономіки та Світової конфедерації бобових. Основний фокус конференції направлений на переробку та готову продукцію, нові можливості у сфері залучення інвестицій та формування доданої вартості бобової галузі, особливо для малих і середніх виробників.

«Бобова індустрія сьогодні у фокусі державної аграрної політики, адже виробництвом бобових в основному займаються малі і середні виробники та фермери. Ми і надалі будемо концентруватися на підтримці малого і середнього бізнесу на селі з метою збільшення обсягів виробництва, підвищення конкурентоздатності малих виробників та розширення ринків збуту для української продукції», - зауважила заступниця Міністра.

Зокрема, важливість бобових культур обумовлена їх властивостями адаптуватися в умовах зміни клімату та сприяти пом’якшенню його наслідків. Покращуючи і збагачуючи ґрунти, вони забезпечують високу ефективність сівозмін.

Крім того, бобові користуються значним попитом на іноземних ринках. Перспективними для України є країни Азії, Близького та Середнього Сходу, Африки. Найбільшими виробниками бобових є Індія, М’янма, Китай та Канада, і Україна має всі передумови стати одним з ключових постачальників продукції бобових на світовому ринку.

Довідково:

У 2018 році Україна зайняла 13 місце серед країн-експортерів бобових і забезпечила майже 2% світового попиту на горох, квасолю, нут та сочевицю. У 2018 році Україна експортувала бобових на 995 тис. тонн.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json