Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

23
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Бізнес-форум Нідерланди – Україна відвідає понад 300 представників українського та голландського бізнесу
29.03.2016 | 16:34 | Прес-служба Мінекономрозвитку

У середу, 30 березня 2016 року, в місті Нутдорп (Нідерланди) розпочне роботу бізнес-форум Нідерланди – Україна, за участю урядових та бізнес кіл обох країн.

Понад 300 представників бізнесу та Уряду з обох сторін зберуться, щоб обговорити питання двосторонньої співпраці у сфері енергоефективності, транспорту та інфраструктури, IT та інжинірингу, а також в агропромисловому секторі. Порядок денний форуму також містить питання перспектив і можливостей для інвестицій в Україну.

Українська делегація під головуванням Міністра фінансів України Наталії Яресько, буде представлена у складі: Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська, заступник Міністра інфраструктури України Юрій Васьков та інші.

З голландської сторони захід відвідають Міністр з питань зовнішньої торгівлі та розвитку співробітництва Ліліан Плумен, директор департаменту агроекономіки Міністерства економіки Нідерландів Ханс Хоогевеен, Член правління Команди енергоринку і інновацій Міністерства економіки Нідерландів Meрей Вагенаар.

Програма форуму.

Он-лайн трансляція форуму буде доступна у режимі реального часу з 11:30 за Київським часом) за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw/feed?activity_view=6

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json