Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

25
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд затвердив законопроект, який передбачає можливість надання допомоги по частковому безробіттю на випадок нових епідемій в Україні
19.08.2020 | 19:25 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Уряд розширив дію статті 47-1 Закону України «Про зайнятість», яка передбачала допомогу по частковому безробіттю на період карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Відповідний законопроєкт був ухвалений сьогодні на черговому засідання Кабінету Міністрів України.

Наразі законодавство передбачає надання цього виду допомоги тільки в період карантину через коронавірус. Новий законопроект розширює програму по частковому безробіттю і дозволяє отримувати допомогу у випадку встановлення подібних обмежень у зв'язку з іншими захворюваннями в майбутньому та надає  Уряду право визначати порядок надання допомоги на період карантину, її розмір, строки надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги.

Програма підтримки по частковому безробіттю продемонструвала свою дієвість у запобіганні масовому вивільненню працівників. Завдяки їй вдалося зберегти понад 360 тисяч робочих місць, здійснивши загальні виплати на суму більш 1,5 мільярдів гривень. 

Довідково:

Допомога по частковому безробіттю виплачується роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, які зупинили чи скоротили свою діяльність у зв’язку з карантином. 

Для отримання допомоги роботодавцю необхідно звернутися до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ. Детально про порядок і умови отримання допомоги по частковому безробіттю можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3gBpSyX.


 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json