Україна та США працюватимуть над синхронізацією санкцій, - Юлія Свириденко під час візиту до Вашингтону

Міністр економіки України Юлія Свириденко із заступником Міністра фінансів США Браяном Нельсоном (зліва) та Координатором санкцій Держдепу Джеймсом О’Браєном (справа).

Питання санкцій проти держави-терориста та осіб, що підтримують та сприяють агресії, стали центральною темою зустрічей Першого віцепрем'єр-міністра - Міністра економіки України Юлії Свириденко із заступником Міністра фінансів США з питань протидії тероризму та фінансової розвідки Браяном Нельсоном (на фото зліва) та Координатором санкцій Державного департаменту США Джеймсом О’Браєном (фото справа).

Зустрічі відбулися 9-10 листопада у Вашингтоні в рамках робочого візиту української делегації на чолі з Першим віцепрем'єр-міністром.

Юлія Свириденко поінформувала американських колег про заходи з посилення санкційного тиску на агресора, вжиті Україною з початку широкомасштабного вторгнення. Та, зокрема, про роботу створеної наприкінці літа рішенням Уряду Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації державної санкційної політики

Під час зустрічей сторони детально обговорили координацію між Україною та США в питаннях подальшого нарощування санкційного тиску проти рф, що має позбавити росію ресурсів для подальшого фінансування агресії проти України, а також доступу російського ВПК до західних технологій та компонентів для виробництва озброєння.

Також предметно була обговорена співпраця з подальшої синхронізації українських та американських санкцій.

«Як сказав президент Володимир Зеленський, санкції – це сучасна, дуже потужна, але водночас гуманна зброя. Санкції не вбивають людей. Навпаки - вони зменшують можливості агресора вбивати мирних українців, послаблюючи його. Саме тому санкції мають застосовуватися максимально. А найбільшого ефекту дають саме синхронізовані державами-партнерами санкції. Саме тому синхронізації та віддзеркаленню санкцій ми приділяємо посилену увагу», - зазначила Юлія Свириденко за підсумками зустрічей.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json