Міністерство економіки України

«Львівводоканал» отримав грант від E5P на суму 7,5 млн євро

Підпис.

Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) підписав грантову угоду з комунальним підприємством «Львівводоканал» на суму 7,5 млн євро. Кошти будуть спрямовані на реконструкцію очисних споруджень та будівництво біогазової станції.

З боку львівської влади Угоду підписав мер Львова Андрій Садовий, а з боку  E5P  — директор фонду Андерс Лунд. Мета проекту — поліпшити очищення стічних вод у місті Львів, зменшити рівень забруднення річки Полтви і підвищити енергоефективність комунального підприємства.

Загальна вартість проекту становить 31,5 млн євро. На його реалізацію КП «Львівводоканал» отримає, окрім гранта від ініціативи E5P, кредит на 15 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку. Додаткові 5 млн євро позики надає Північна екологічна фінансова корпорація (NEFCO), тоді як 4 млн євро власних коштів на реалізацію проекту виділяє комунальне підприємство «Львівводоканал».

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України виступає координатором міжнародної технічної допомоги, в тому числі, проектів Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P).

E5P є багатостороннім донорським фондом із 170 млн євро потенційних інвестицій. Фонд заснували у 2009 р. для сприяння інвестиціям у проекти щодо енергоефективності та захисту екології в Україні. Вкладниками Е5Р виступають ЄС та 18 країн, в тому числі й Україна.

Комунальне підприємство «Львівводоканал» є найбільшим оператором послуг з водопостачання та водовідведення у Львівській області. Щодня підприємство постачає 24 мільйони літрів водопровідної води до 730 тисяч мешканців Львова, 10 тисяч підприємств й організацій міста. Також постачає питну воду до 94 сіл Львівської області та до міст Городок, Миколаїв, смт. Винники.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json