Тимофій Милованов обговорив з громадськістю актуальні питання фіскалізації ведення бізнесу

Тимофій Милованов обговорив з громадськістю  актуальні питання фіскалізації ведення бізнесу

Сьогодні, 18 листопада, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов разом зі своїм заступником Дмитром Романовичем провели зустріч  з  представниками громадських організацій.

У ході  зустрічі  були обговорені найбільш актуальні питання щодо використання РРО у підприємницькій діяльності та імплементації законодавчих нововведень.

Серед найбільш хвилюючих питань - обов'язковість ведення касового та бухгалтерського обліку, відсутність  належного покриття інтернет-зв'язком, а також ризики несанкціонованого доступу до РРО.

"Сьогоднішня зустріч - це важливий крок до конструктивного діалогу між  владою та підприємцями. Якщо ми об'єднаємося,  будемо довіряти один одному, то спільно напрацюємо  найбільш ефективну модель для ведення бізнесу в Україні. А також запропонуємо зміни до законодавства, які будуть вигідними для всіх: і для держави, і для підприємців", - зазначив Міністр.

Також Тимофій Милованов підкреслив, що наразі одним з пріоритетних завдань Уряду   є максимальне сприяння українцям у  відкритті власної справи, а також допомога представникам мікробізнесу у розширенні своєї діяльності.

«Зараз ми вивчаємо питання підвищення лімітів для ФОПів, лібералізацію штрафних санкцій, пов’язаних із використанням РРО, запровадження мораторію на проведення перевірок. Крім того, Міністерство фінансів готує роз’яснення щодо бухгалтерського та товарного обліку, а також низки інших питань. Все це буде обговорюватись на найближчих засіданнях Координаційної Ради з питань розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва», - поінформував Дмитро Романович.

Наприкінці зустрічі учасники домовились продовжити діалог за участю представників громадськості, бізнесу та інших  Міністерств та відомств. 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json