Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

20
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Реалізація спільного зі Світовим банком проекту розвитку – знаходиться на постійному контролі Уряду
10.11.2014 | 12:07 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Проект «Друга позика на політику розвитку» (ППР-ІІ) є одним із пріоритетних напрямків співпраці зі Світовим банком, тож Уряд докладає зусиль для якнайшвидшої реалізації програми. Про це заявив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Ігор Веремій під час зустрічі з представниками Світового банку.

«Друга позика на політику розвитку – це ключова тема співробітництва зі Світовим банком, тому всі завдання, які є в Матриці стратегічних та інституційних реформ проекту з приводу законодавчих змін, нормативних актів, у нас на постійному контролі. Звичайно, є певна затримка у зв’язку зі зміною складу  Верховної Ради, проте, це нас ні в якому разі не розхолоджує і ми намагаємось завершити всі редакційні, нормативні, й усі інші питання в цих законодавчих актах», – зауважив Ігор Веремій.

Слід зазначити, що перша частина позики, отримана Україною у травні цього року, склала 750 млн дол., а друга планується у сумі 500 млн дол., за умови виконання заходів, передбачених у відповідній            Програмі (Матриці) стратегічних та інституційних реформ.  

Керівник фіскального управління Світового банку Лаліта Мурті підкреслила, що Світовий банк буде всіляко сприяти реалізації проекту розвитку в Україні.

«У нас є бажання зробити все, що від нас залежатиме, аби прискорити цей процес», – підсумувала керівник фіскального управління Світового банку.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json