Заступник Міністра Олександр Романішин відповідатиме за державну політику у сфері розвитку експорту та питань інтелектуальної власності

У зв'язку з посиленням команди Мінекономіки, затверджено новий розподіл обов’язків між заступниками Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка.

Так, відповідно до нового розподілу, заступник Олександр Романішин координує розроблення пропозицій та реалізацію прийнятих рішень щодо:

- формування та реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності, інноваційної діяльності, державної санкційної політики у випадках визначених законодавством;

- забезпечення захисту економічних прав і законних інтересів національних товаровиробників;

- запровадження та реалізації механізму державної підтримки експорту.

Заступник забезпечує функціональне спрямування, координацію та контроль роботи:

- департаменту розвитку сфери інтелектуальної власності;

- департаменту захисту національного виробника;

- департаменту санкційної політики;

- департаменту взаємодії з експортерами та просування експорту;

- сектору організаційно-аналітичного забезпечення роботи заступника Міністра.

Олександра Романішина призначено на посаду заступника Міністра Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року № 938-р. До призначення Олександр Романішин працював в Міністерстві цифрової трансформації, Міжнародній аудиторській компанії EY, Українській інвестиційній групі Волвест Груп, керував проектами цифрової трансформації великих корпорацій. Олександр має більш ніж 15-років досвіду роботи на управлінських посадах в сфері корпоративних фінансів, інвестицій, інновацій та транснаціональних угод злиття та поглинання.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json