Інформація щодо проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020»

Навесні 2021 року у м. Києві проводитиметься щорічний Національний конкурс «Благодійна Україна – 2020», участь у якому надасть гарну можливість усім причетним до волонтерства та благодійності фахівцям отримати публічне визнання своєї роботи та знайти для себе приклади, методи і технології, які надихнуть їх на нові проєкти та програми.

Організаторами зазначеного конкурсу є Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України».

До участі у Національному конкурсі запрошуються благодійники та волонтери, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем та/або реалізовували благодійні проєкти у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року, а також представники суспільних інституцій, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні.

Водночас, під час Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020» Оргкомітетом заходу будуть визначатися переможці серед 25 конкурсних номінацій.

Відзнакою переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020» буде бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреатів, які посядуть друге та третє місце нагороджуватимуть спеціальними дипломами.

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» запрошує всіх бажаючих взяти участь у згаданому заході та заповнити заявку на сайті організаторів http://blagoukraine.org.

Кожна конкурсна заявка буде оцінена незалежною радою, до складу якої входять експерти з різних галузей. Рішення експертної ради щодо визначення переможців та лауреатів буде оголошено на офіційній урочистій церемонії.

Заявку на участь у конкурсі можна подати до 1 березня 2021 року.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json