Уряд затвердив порядок використання коштів для будівництва прикордонних інспекційних постів

Сьогодні, 26 травня, Уряд затвердив порядок використання коштів для будівництва прикордонних інспекційних постів.

Бюджет проекту на 2021 рік становить майже 225 млн грн., з яких 75 млн грн із загального фонду і 150 млн грн із спеціального фонду Державного бюджету України.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зауважив, що кошти, зокрема, будуть спрямовані на будівництво інспекційних постів на кордоні, а також створення електронної системи, яка буде містити вимоги до безпечності харчових продуктів і вимоги ринків експорту.

«Це означає, що будь-який український фермер зможе зайти на відповідний сайт і там подивитися вимоги до своєї продукції на будь-якому іноземному ринку, куди він планує постачати свої товари», — відзначив Денис Шмигаль.

«Прийняття постанови дозволить нам розпочати будівництво сучасних прикордонних інспекційних постів на державному кордоні України, що, крім іншого, є важливим для посилення захисту внутрішнього ринку від небезпечних чи неякісних продуктів», - підкреслив заступник Міністра Сергій Глущенко.

Нагадаємо, до середини 2022 року Україна має розбудувати на своєму кордоні 35 прикордонних інспекційних постів (cutt.ly/LhGi38I), які мають повністю відповідати вимогам Європейського Союзу.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json