Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

30
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Ігор Петрашко анонсував 2 програми підтримки бізнесу для розвитку та збереження робочих місць
11.04.2020 | 10:09 | Прес-служба Мінекономіки

Підприємці-учасники програми “доступні кредити 5-7-9%” отримають можливість рефінансування позик, іншим за програмою “нові гроші” нададуть можливість кредитів під 5%. Головна умова - збереження та створення робочих місць. Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Ігор Петрашко. 

“Наша головна ціль - збереження робочих місць та добробуту населення. Програми підтримки найвразливішого сектору економіку - мікро- та малого підприємництва - наразі вже розробляються, найближчим часом будуть представлені”, - сказав Ігор Петрашко. 

Перша програма, що передбачає компенсацію відсоткової ставки по кредитам тим підприємствам, які збережуть робочі місця, буде запущена вже з наступного тижня. Програми будуть працювати не лише під час карантину. Вони будуть продовжені й після для підтримки бізнесу та економіки вцілому. 

Нагадаємо, що у списку вже запроваджених заходів – рішення щодо податкових канікул, відтермінування декларування до 1 липня 2020 року, тимчасове скасування штрафів, мораторій на здійснення заходів державного нагляду та податкові перевірки, відтермінування застосування РРО до 2021 року, забороняється збільшення процентів за користування кредитом тощо. 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json