Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

31
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Ігор Петрашко провів робочу зустріч з представниками японської корпорації “Марубені"
18.09.2020 | 17:19 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Сьогодні, 18 вересня, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко зустрівся з  Головою представництва "Марубені Корпорейшн" в Україні Акіяма Тецуо. На зустрічі також були присутні заступник Міністра Ірина Новікова,  директор Департаменту  міжнародної співпраці у сфері економіки, торгівлі та сільського господарства Олексій Рожков, представники "Марубені Корпорейшн".

Учасники зустрічі обговорили перспективи співпраці та  реалізації інвестиційних проектів, зокрема, на умовах державно-приватного партнерства.

Міністр наголосив, що наразі міністерством напрацьовано стимули для інвестиційної привабливості України. Зокрема, було вдосконалено законодавство щодо державно-приватного партнерства.  Також Мінекономіки приймало безпосередню участь у розробці закопроекту "Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями".

“Інвестиції є важливою частиною розбудови економіки України. При активній взаємодії і співпраці з міжнародними партнерами, зокрема,  японськими, ми зможемо реалізувати важливі й масштабні проекти національного значення і які сприятимуть підвищенню рівня життя населення України ”, - зазначив Міністр Ігор Петрашко. 

Окремо було акцентовано на підтримці реалізації проектів в рамках програми співпраці між Японією та Україною "ODA" (Офіційна допомога розвитку).

Також сторони висловили готовність до проведення Українсько-японського бізнес-форуму. 

Довідково

З початку встановлення у 1992 році дипломатичних відносин Японія у рамках ODA надала Україні допомогу на загальну суму понад 3,2 млрд. дол. США, з яких понад 1,86 млрд. дол. США надійшло протягом 2014-2019 рр.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json