Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Українська платформа “SheExports” стала партнером Міжнародного торгового центру
26.07.2017 | 18:44 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Платформа “SheExports” (з англ. “вона експортує”) Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку – ініціатива для підтримки українських жінок-підприємців, жінок-керівників з питань міжнародної торгівлі та експорту, активних учасниць міжнародних жіночих бізнес-мереж.

Нещодавно платформа отримала партнерський статус економічної ініціативи “SheTrades” Міжнародного торгового центру (МТЦ): http://bit.ly/2eNkH3c. Це дозволить перевіряти та підтверджувати належність відповідного українського підприємства, власником якого є жінка, і котре бажає приєднатися до “SheTrades”.

Ініціатива “SheTrades” Міжнародного торгового центру займається розвитком жіночого підприємництва у світі та має амбітну мету - до 2020 року залучити один мільйон жінок по всьому світу до торгівлі на міжнародних ринках.

Отриманню партнерського статусу сприяла участь заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торгового представника України Наталії Микольської в Міжнародному форумі “Women and Trade” (з англ. “Жінки і торгівля”), який проходив в Брюсселі 20 червня 2017. На форумі відбулась зустріч з виконавчим директором МТЦ Аранчою Гонсалес.

Планом заходів Експортної стратегії України: Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі України на 2017-2021 рр. передбачено зміцнення компетенцій малого та середнього бізнесу під керівництвом жінок (Female-run SMEs), шляхом заохочення рівного доступу до заходів для чоловіків та жінок, а також забезпечення рівних можливостей для ведення бізнесу.

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2