Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Укріплюємо фронт та кордони: Уряд виділив на будівництво фортифікацій ще понад 8 млрд грн
23.04.2024 | 18:25 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Кабінет Міністрів України виділив з резервного фонду державного бюджету понад 8,121 млрд грн на будівництво фортифікаційних споруд. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 23 квітня 2024 року.

«Продовжуємо працювати над посиленням обороноздатності України, укріпленням фронту та кордонів нашої держави. Роботи зі зміцнення наявних та будівництва нових фортифікаційних споруд, які ефективно стримуватимуть ворога та зберігатимуть життя наших захисників, ведуться цілодобово. Уряд готовий забезпечувати всі поточні потреби у фінансових ресурсах. Сьогодні ще понад 8 мільярдів гривень з резервного фонду державного бюджету ми спрямували залученим до будівництва фортифікацій обласним військовим адміністраціям», - зазначила Перший віцепрем'єр-міністр України — Міністр економіки Юлія Свириденко.

Цього разу кошти виділено восьми ОВА, залученим до спорудження фортифікацій багато ешелонованої оборони на ключових напрямках.

З початку 2024 року Кабінет Міністрів виділив на будівництво фортифікаційних споруд (включно з сьогоднішнім рішенням) близько 38 млрд гривень.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2