Міністерство економіки України

Центр розмінування ДССТ отримав 10 позашляховиків, закуплених німецькими партнерами за ініціативи Мінекономіки

Позашляховики

Сьогодні відбулася передача 10 позашляховиків Toyota Land Cruiser 79 Центру розмінування Державної спеціальної служби транспорту. Автівки були куплені за ініціативи Міністерства економіки України німецькими партнерами в рамках ініціативи Stabilisation Platform, засновником якої є Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини.

«10 позашляховиків, які поїдуть сьогодні в Центр розмінування ДССТ в Дніпрі – це результат співпраці із нашими партнерами з Німеччини. Такі довготривалі партнерства ми розбудовуємо поступово, без поспіху і завдяки якісній комунікації із нашими партнерами вони знають про потреби наших урядових структур, що займаються гуманітарним розмінуванням, а ми можемо оперативно закривати потреби ДССТ, ДСНС, Нацполіції та Нацгвардії», - сказав заступник Міністра економіки України Ігор Безкаравайний.

Німеччина є одним із ключових партнерів України в гуманітарному розмінуванні. Країна надала значну кількість спеціалізованого обладнання для розмінування, включаючи сучасні детектори мін, робочі інструменти та засоби забезпечення безпеки, а також регулярно навчає українських спеціалістів у галузі розмінування. Загалом з моменту широкомасштабного вторгнення Німеччина виділила на гуманітарне розмінування України майже 33 мільйони доларів.

«Ми залишаємося на боці України у цей складний час і ми знаємо, як багато людей постраждали від цієї війни, тож ми робимо все, що у наших силах - від надання Патріотів та установок Айріс Т, які відбивають повітряні атаки, до таких невеликих речей, які дуже допомагають у гуманітарних цілях, адже люди в небезпеці, коли міни всюди», - постійний заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Німеччини в Україні Тім Пранге.

Позашляховики вже цього тижня будуть у місці базування Центру і сапери розмінування матимуть змогу виїжджати на завдання на автівках підвищеної прохідності та перевозити своє спорядження.

«Підготовлені фахівці, укомплектовані технікою та спорядженням, можуть якісніше виконувати завдання із розмінування українських територій. Сподіваюся на подальшу співпрацю, оскільки роботи дуже багато і з допомогою партнерів ми зможемо швидше очистити українську землю», - зазначив голова адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-майор Богдан Бондар.

Крім того Державна спеціальна служба транспорту отримає 48,8 мільйона гривень для закупівлі захисних забрал та фартухів для саперів, а також часткового фінансування закупівлі машини для розмінування MV-10. Це кошти, зібрані в рамках добровільних внесків на підтримку України «UNITED24», розподіл яких затвердив Уряд України. Державна служба з надзвичайних ситуацій отримає 49,5 мільйона гривень для закупівлі трьох броньованих піротехнічних машин легкого типу для перевезення вибухонебезпечних предметів та двох сідельних тягачів для транспортування машин механізованого розмінування.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json