Міністерство економіки України

єРобота: Компанія з виготовлення модульних споруд нарощує обсяги

єРобота: Компанія з виготовлення модульних споруд нарощує обсяги

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розширення бізнесу. Одна з грантових програм - для переробних підприємств «Новий рівень», за якою  підприємці можуть отримати до 8 млн грн на розвиток бізнесу. Знайомимо вас з героями-переможцями цієї програми.

Юрій Дикий - директор компанії ІБК+, яка спеціалізується на виробництві модульних споруд. Компанія працює вже шість років, за цей час було реалізовано багато об'єктів і перспективна колись бізнес-ідея зараз стала ще й дуже важливою для відновлення країни.

"Модульні споруди - це швидко, але якісно. На встановлення йде 2-3 місяці. Їх використовують і для потреб ЗСУ, люди повинні вилазити з бліндажів та переселятися в нормальні умови", - говорить Юрій. 

В минулому сам військовий, він добре розуміє потреби бійців, а ще переймається долею українців, які втратили своє житло через війну. Вони мають відчувати, що про них піклуються, а продукція його компанії – це реальна допомога в стислі терміни.

Розуміючи задачі та масштаб потреб, керівництво ІБК+ вирішило скористатись урядовою програмою безповоротних грантів для переробних підприємств «Новий рівень» від Мінекономіки. Отримавши грант на розвиток бізнесу, закупили обладнання – 6-ти метровий листозгин. Він використовується для обробки металу у виробництві різноманітних конструкцій. Тепер підприємство не залежить від постачальників, це допомагає їм бути гнучкими і ефективними.

Наприклад, останній об'єкт Юрій згадує з особливою гордістю: "Він був складним. На реалізацію таких задач йде майже п'ять місяців, а ми вклались у 60 днів. Це не в останню чергу завдяки новому обладнанню і підтримці Мінекономіки та цього гранту. Ми тепер можемо виконувати такі замовлення".

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json