Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
єРобота: Подружжя без досвіду підприємництва відкрило в Бучі чайну “Magic Tea”
23.03.2024 | 10:00 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Катерина Асадчева разом з чоловіком завжди цікавились чайною культурою і вирішили, що їх захоплення може перерости в повноцінний бізнес, який дозволить людям насолоджуватись якісним чаєм та мати великий вибір не тільки у смаках, а й у видах.

Після того, як подружжя дізналось про можливості грантової програми «Власна справа» від Міністерства економіки, вони ухвалили рішення скористатися мікрогрантом від держави. Ретельно підготували бізнес-план, з першого разу пройшли всі етапи та отримали позитивне рішення.

«Бути конкурентом кавоманам непросто, адже такої культури чаювання в Україні немає, та й чай зазвичай часто купують просто в супермаркетах. Але ми шукаємо однодумців і віримо у свою справу», — ділиться Катерина.

За грантові кошти придбали обладнання, посуд, сировину, також з'явилась можливість оплатити рекламу та маркетинг і частково оренду приміщення.

Зараз у чайній крамниці в наявності понад 100 смаків чаю, які продаються у вигляді розсипного, пресованого, зв'язаного та натурального. Поціновувачі чаю можуть насолодитись різномаїттям смаків “Magic Tea” в місті Буча на вул. Островського, 22а.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2