Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

11
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Світлана Панаіотіді
Світлана Панаіотіді провела нараду з вирішення пріоритетних питань експорту озброєння
13.11.2019 | 11:11 | Прес-служба Мінекономіки

12 листопада, під головуванням заступниці Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлани Панаіотіді відбулась нарада з  вирішення пріоритетних питань експорту озброєння.

 У заході взяли участь заступник секретаря РНБіО України, представники Міністерства оборони України, Служби Безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби експортного контролю та Державного концерну «Укроборонпром».

У ході дискусії заступниця Міністра наголосила, що в Мінекономіки триває робота щодо міжвідомчої координації законодавчих ініціатив, спрямованих на підвищення ефективності державного регулювання у сфері експортного контролю. У цьому контексті дана нарада є гарним майданчиком для обговорення пріоритетних питань експорту озброєння. 

“Розвиток експортного потенціалу України є надзвичайно важливим завданням як у безпековому, так і в економічному сенсі. Тому ми маємо докласти максимум зусиль щоб привести законодавство України у відповідність до викликів сьогодення. При цьому, подолання перепон, які заважають збільшенню експорта озброєння має узгоджуватися з інтересами нашої держави”, - зазначила Світлана Панаіотіді.

Учасники наради обговорили нагальні проблеми, які слід врахувати при внесенні змін до відповідних нормативно-правових актів України, та узгодили порядок подальших дій.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json