Конференція “Управління державним майном. Як залучити інвестиції та прискорити економічний розвиток?

5 березня 2020 року відбудеться конференція “Управління державним майном. Як залучити інвестиції та прискорити економічний розвиток?”, присвячена питанню приватизації, а також оренди державної та комунальної власності. Организатор конференції  - ДП «Прозорро.Продажі» за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Мета заходу - налагодити конструктивний діалог між центральною та місцевою владою, бізнесом та суспільством про те, як забезпечити ефективне залучення інвесторів до цих об’єктів.

Учасники: перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Павло Кухта, голова Фонду держмайна України Дмитро Сенниченко, радник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Денис Паламарчук, директор публічної власності Мінекономрозвитку Олександр Максимов, перший заступник ФДМУ Леонід Антоненко, представники бізнесу, інвестиційного співтовариства, державних та місцевих органів влади. 

Модератори заходу -  Олексій Соболєв та Дарина Марчак, директор та операційний директор ДП “Прозорро.Продажі”.

Місце проведення: Fedoriv Hub, м. Київ, вул.Велика Васильківська, 5

Час: 10:00-14:00

Початок реєстрації: 9:30

Реєстрація триває до 18.00 3 березня. Форма: http://bit.ly/2HP9TNx 

Програма конференції: http://bit.ly/2SYDlXI

* Програма та спікери можуть уточнюватись. 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json