Україна розраховує на підтримку Чехії під час її головування в ЄС

Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки Юлія Свириденко та заступник міністра Тарас Качка зустрілись сьогодні з заступником Міністра закордонних справ Чеської Республіки Ярославом Курфюрстом в рамках його візиту в Україну.

Урядовці обговорили широке коло питань, зокрема щодо функціонування економіки України в умовах російської агресії та процесу відновлення нашої держави. Перша віце-прем’єр-міністр-Міністр економіки Юлія Свириденко зазначила, що країна продовжує в повному обсязі фінансувати пенсії, зарплати та соціальні виплати, а також реалізовувати програми підтримки малого та середнього бізнесу, зокрема, і в рамках програми «єРобота».  
 
Українські урядовці також подякували Чеській Республіці за надання нашій країні військової, фінансової та гуманітарної допомоги у боротьбі з російськими окупантами та висловили сподівання на подальшу фінансову та економічну підтримку в процесі першочергових заходів повоєнної відбудови. Зокрема, привітали ініціативу Чехії за взяте шефство у відбудові Дніпропетровської області.

“Ми цінуємо внесок Чехії в забезпечення єдності Євросоюзу і ми вдячні за вашу підтримку спільного рішення ЄС про надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС. Українська сторона виходить з того, що під час Чеського Головування в ЄС протягом липня – грудня 2022, будуть досягнуті усі передумови, необхідні для започаткування Україною та ЄС передвступних перемовин”, - зазначила Юлія Свириденко.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json