Міністерство економіки України

ДУ "Професійні закупівлі" в рамках пілотного проєкту буде проводити закупівлі за кошти Світового банку, - Надія Бігун

Закупівлі державних замовників за кошти іноземних донорів все частіше переходять в електронну систему Прозорро, що підвищує їхню ефективність та конкурентність. Наразі закупівлі для Міністерства соціальної політики України за кошти Світового банку будуть проводитись в Прозорро фахівцями Державної установи «Професійні закупівлі». Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Надія Бігун.

«Проведення закупівель на тендерах та за рамковими угодами через Державну установу «Професійні закупівлі» вже продемонстрували свою ефективність, адже це економить не тільки кошти, але ще й час замовника. Відтепер ДУ «Професійні закупівлі»  буде здійснювати закупівлі за кошти та відповідно до правил Світового банку в рамках їх спільного проєкту з Міністерством соціальної політики України. Всі процедури оголошуватимуться у системі Прозорро. Це має підвищити їхню ефективність та конкурентність, і зменшити навантаження на відповідний центральний орган виконавчої влади. Ми впевнені, що закупівлями мають займатися професіонали, а співробітники міністерства мають фокусуватися на їхніх безпосередніх задачах - формувати політику.

Це має стати сигналом для інших міжнародних партнерів нашої країни щодо більш активного використання електронної системи Прозорро. Світовий банк перший почав використовувати Прозорро у своїх закупівлях. На сьогодні в електронній системі оголошено понад 300 таких тендерів, і ми очікуємо що цей досвід допоможе нам залучити інших стейкхолдерів до використання нашої електронної системи та одночасно з цим покращити процеси та функціональність Прозорро», - пояснила Надія Бігун.

Поточна співпраця Уряду та Світового банку відбувається в межах проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення». Його мета - покращити соціальну допомогу та якість соціальних послуг для малозабезпечених сімей в Україні.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json