Міністерство економіки України

Експорт українських товарів до ЄС стабільно зростає, - Наталія Микольська

29 червня 2017 року в Києві відбулася міжнародна конференція “Україна-ЄС: партнерство у мінливому світі”, у якій взяла участь Наталія Микольська - заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі — Торгового представника України.

Конференцію вже вп’яте Інститут світової політики. Цьогоріч - спільно з Міністерством закордонних справ України для обговорення та оцінки  реалізації євроінтеграційного курсу України на рівні чотирьох ключових інституцій: Уряду України, ЄС, Верховної Ради та громадянського суспільства.

У ході обговорення Наталія Микольська відзначила значне зростання обсягів експорту готової продукції до країн-членів ЄС: “Ми бачимо, що торговельна частина Угоди про асоціацію з Європейським Союзом працює, про що свідчить зростання обсягів експорту на європейський ринок. Важливим є те, що до нашого експорту в ЄС додаються нові позиції. Наприклад, за 4 місяці 2017 року з’явилося 39 нових товарних позицій, які ми не експотували в країни ЄС у 2016 році. Деякі товарні позиції, як, наприклад, казеїн, срібло, моторні транспортні засоби, порохи експортуються виключно на європейський ринок. Всього ми маємо 44 такі товарні позиції”.

Нагадаємо, що Уряд розглядає Угоду про асоціацію з ЄС як дороговказ стратегічних реформ та має чіткий послідовний план конкретних кроків, які необхідно вжити з метою максимального використання можливостей режиму вільної торгівлі з Євросоюзом. Виконання Угоди про асоціацію є одним з ключових пріоритетів середньострокового плану дій Уряду, а також одним з пріоритетів проекту “Експортна стратегія України”.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json