Мінекономіки провело воркшоп щодо переваг державно-приватного партнерства

Сьогодні, 11 лютого, відбувся онлайн воркшоп з питань переваг державно-приватного партнерства, організований Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, ДО “Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства” та Проєктним офісом з питань державно-приватного партнерства SPILNO. Головна мета заходу - підвищити обізнаність ініціаторів проєктів з публічного сектору про процеси ініціації, підготовки та реалізації проєктів ДПП.

В цілому, в навчальному заході взяли участь  приблизно 100 осіб, зокрема, представники 18 центральних органів виконавчої влади та 26 органів місцевого самоврядування.

"Для підвищення ефективності реалізації проєктів державно-приватного партнерства надзвичайно важливою є інституційна спроможність органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Якісна підготовка та аналіз є запорукою  успішної реалізаці таких проєктів”,- підкреслила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ірина Новікова.

Під час вокршопу учасники дізнались про:

  • загальні засади ДПП: поняття ДПП, цілі, ознаки, переваги;

  • життєвий цикл проєкту ДПП: від ідентифікації проектної ідеї до реалізації проєкту ДПП й управління договором;

  • вимоги до змісту Концептуальної записки та досліджень, здійснення яких є необхідним для її якісної підготовки;

  • організаційні засади здійснення аналізу Концептуальної записки та результати такого аналізу, які є основою рішення про доцільність підготовки техніко-економічного обґрунтування проєкту;

  • вимоги до змісту техніко-економічного обґрунтування;

  • організаційні засади проведення аналізу ефективності здійснення ДПП та зміст висновку за його результатами. 

Також, хочемо зазначити, що це лише перший такий захід в цьому році. Так, вже наступного тижня, 18.02.2021 відбудеться воркшоп “Проекти приватної ініціативи: підготовка та впровадження, особливості процедури аналізу ефективності в Україні”.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json