Українська делегація на чолі з Першою віце-прем'єр-міністром прибула до Парижа

Сьогодні, 26 січня, до Парижа прибула українська делегація на чолі з Першою віце-прем'єр міністром України - міністром економіки Юлією Свириденко. Візит відбувається з метою реалізації домовленостей лідерів України та Франції та в контексті запланованого візиту Президента Франції Еммануеля Макрона в Україну.

В ході одноденного перебування делегації перша віце-прем’єр міністр України зустрінеться з Міністром економіки, фінансів та відновлення Франції Брюно Ле Мером. Крім того, заплановано низку зустрічей з французькими партнерами, зокрема, з провідними французькими компаніями Airbus, Alstom та Bouygues.

Головна мета перемовин – предметне обговорення фінансової взаємодії та підтримки проектів двосторонньої економічної співпраці.

“Всупереч економічним та фінансовим викликам, що виникли внаслідок інформаційної кампанії щодо можливого військового вторгнення Росії, українська економіка показує високу резистентність та адаптивність. В 2021 році у нас був найвищий доларовий ВВП за всю історію України - майже 200 мільярдів доларів. Тож для нас дуже важливим є розвиток французько-українських відносин в конкретних інфраструктурних проектах”, - зауважила Юлія Свириденко. 

Особливу увагу в ході зустрічей буде надано тематиці спільних інфраструктурних проектів, участі французьких компаній у програмі «Велике будівництво» та створення українського національного авіаперевізника. 

До Парижа також прибув Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак для участі у зустрічі дипломатичних радників Нормандського формату.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json