Міністерство економіки України

Уряд тимчасово обмежив експорт спирту з метою запобігання поширенню COVID-19 в Україні

Сьогодні, 23 березня, Уряд ухвалив постанову “Про внесення змін у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 р. № 1109”, що запроваджує тимчасовий (до 01.06.2020) режим ліцензування експорту спирту етилового, неденатурованого, з концентрацiєю спирту 80 об. % або більше, спирту етилового та iнших спиртових дистилятів, крім біоетанолу, напоїв, одержаних шляхом перегонки, денатурованих, будь-якої концентрацiї та інших подібних товарів (за кодом згідно з УКТЗЕД 2207) з встановленням нульового обсягу квоти, що є фактичною забороною експорту таких товарів.

Таке рішення сприятиме забезпеченню закладів охорони здоров’я та українських виробників фармацевтичної продукції необхідною сировиною в умовах вжиття заходів із запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 .

Нагадуємо, що 11 березня Кабінет Міністрів України тимчасово обмежив експорт товарів протиепідемічного призначення https://bit.ly/3a9glv1.

Ці обмеження викликані виключно заходами безпеки з метою запобігання поширенню на території України COVID-19.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 р. № 1109 затверджено переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та обсяги квот на 2020 рік. Згідно з додатком 1 до цієї постанови на 2020 рік затверджено обсяги квот товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json