Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
єРобота: підприємець з Рівного налагодив пошиття військової форми для жінок
21.11.2022 | 14:40 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

З липня Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Сергій Карпюк із Рівного завдяки мікрогранту відкрив швейну компанію, яка спеціалізується на пошитті військової форми для жінок. Раніше підприємець вже мав досвід у пошитті чоловічого військового одягу.

На грантові кошти він придбав обладнання для пошиття основних елементів та обробки країв одягу, швейні машинки, інструменти для вирізання лекал одягу з тканини, фурнітуру, тканину для пошиття піксельної військової форми за стандартами ЗСУ, темно-зеленої військової форми за стандартами Нацгвардії, а також тканину для пошиття тактичних сорочок, футболок, балаклав, спідньої білизни, тощо.

“Шитимемо спецодяг, щоб наші жінки-військові могли носити зручну форму”, - розповів Сергій Карпюк. 

На підприємстві працюватимуть технолог швейного виробництва та швачки. Надалі при розширенні виробництва Сергій планує збільшити кількість співробітників.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2