Крістіна Голубицька: Приватизація - потужний стимул для економічного зростання

Голубицька Україна 30

Сьогодні, 16 червня, заступниця Міністра економіки України Крістіна Голубицька долучилася до обговорення результатів, планів та  перспектив малої приватизації, що відбулася у рамках Всеукраїнського Форуму “Україна 30”. Участь у заході також взяли представники Офісу Президента України, Уряду, народні депутати та  провідні експерти галузі.

“Наш стратегічний курс -залишити у державній власності підприємства, які необхідні для виконання оборонних та соціальних функцій. Всі інші державні компанії мають бути приватизовані та знайти нового ефективного власника. Приватизація - це потужний стимул для економіки, адже вирішуються одразу три завдання — викорінення корупції, залучення інвестицій та наповнення державного бюджету”,- зазначила Крістіна Голубицька. 

Заступниця міністра наголосила, що в результаті приватизації держава не тільки позбавляється збиткових активів, але і стимулює внутрішню інвестиційну активність. Адже 99% переможців онлайн-аукціонів — це громадяни України та національний бізнес, які на кожну витрачену на купівлю активу гривню викладають декілька гривень у його оновлення і модернізацію. Важливо, що новими власниками активів стають не олігархічні структури, а саме малий та середній бізнес, який є драйвером економічного зростання всіх розвинутих країн світу. 

“Приватизація залишається один з ключових пріоритетів Мінекономіки. Найближчим часом ми маємо зафіксувати державну політику власності на рівні постанови Кабінету Міністрів України. Це дозволить прискорити приватизаційні процеси в Україні та сприятиме залученню інвестицій в економіку держави”,-  додала Крістіна Голубицька.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json