Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

25
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Ще 5 об’єктів ДП “Укрспирт” переходять у приватну власність
04.12.2020 | 16:39 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

На цьому тижні було приватизовано ще 5 об’єкта спиртової галузі, загальна вартість продажу яких склала 301 млн грн. Це свідчить про значну зацікавленість бізнесу в інвестиціях у спиртову  галузь.

Так, 30 листопада відбувся аукціон з продажу Лужанського місця провадження діяльності та зберігання спирту (МПД) з переліку об’єктів ДП “Укспирт”. В аукціоні на конкурентних торгах змагалися троє учасників, які підвищили ціну у 2,4 раза від стартових 8,6 млн грн до 21 млн грн.

Також 30 листопада відбувся ще один відбувся приватизаційний аукціон - нового власника знайшли для майна Хоростківського МПД. За об'єкт приватизації на торгах змагалися 4 компанії, а стартова ціна зросла на 75% – з 31,4 млн грн до 55 млн грн.

Хоростківське МПД розташоване у Гусятинському районі Тернопільської області в м. Хоростків та складається з 653 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна. Майбутній власник цього об’єкту отримає також можливість участі у новому ринку виробництва спирту.

2 грудня на аукціоні ДП Прозорро.Продажі було приватизовано майно Залозецького МПД. За право власності на торгах змагалися 6 компанії, а стартова ціна зросла у  2,5 рази – з 32 млн грн до 80 млн грн. Новий власник отримає, зокрема головний корпус сепараторного пункту, спиртосховище, виробничий корпус, зерносклад, а також транспортні засоби та устаткування.

3 грудня 2020 року відбулися торги  з приватизації Довжоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту. За об'єкт приватизації на аукціоні змагалися 2 компанії, стартова ціна зросла більш ніж вдвічі – з 29,3 млн грн до 61 млн грн.

Новий власник отримає, зокрема, головний корпус заводу, спиртосховище, вуглекислотний цех, склад мінводи, приміщення цеху денатурації, а також транспортні засоби та устаткування.

Крім того, сьогодні, 4 грудня 2020  завершилися т онлайн аукціон з приватизації Мартинівського місця провадження діяльності та зберігання спирту з переліку об’єктів ДП «Укрспирт» з переможною ставкою в розмірі понад з 84 млн грн.

В аукціоні за право власності на цей об’єкт спиртової галузі змагалися 5 учасників, ціна зросла у 2,7 раза від стартової.

Загалом з 15 жовтня 2020, від старту приватизації спиртової галузі, було продано 13 МПД, загальною вартістю понад  748 млн грн, які після підписання договорів надійдуть до держбюджету.

Фонд Державного Майна України й надалі продовжуватиме підготовку та виставлення об’єктів спиртової галузі на приватизаційні аукціони, тож всі охочі мають можливість інвестувати в спиртову галузь.  Докладніше про об’єкти ДП «Укрспирт» читайте за посиланням: https://privatization.gov.ua/product-category/mala-pryvatyzatsiya/spirty/


 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json