Міністерство економіки України

Уряд вдвічі збільшив розмір грантів за програмою «Власна справа» для харків'ян – до 500 тис. грн 

Уряд вдвічі збільшив граничну суму грантової допомоги на розвиток бізнесу за програмою «Власна справа», яка є компонентом програми єРобота, для тих підприємців, які працюють у Харкові чи Харківській області. Відтепер вони можуть отримати допомогу від держави на розвиток бізнесу на суму до 500 тисяч грн. Таким чином Уряд стимулює розвиток економіки регіону, який потерпає від системних регулярних обстрілів.

«Ми розуміємо з якими викликами кожного дня стикаються підприємці Харківщини. І ми вдячні їм за те, що вони продовжують працювати попри обстріли, відключення світла, руйнування і втрати. Аби підтримати підприємців, ми вдвічі збільшили граничну суму грантової допомоги на розвиток бізнесу за програмою «Власна справа» - до 500 тисяч гривень. Ці кошти можна спрямувати на оплату оренди, обладнання, зокрема й на купівлю генераторів», - наголосила Перша віцепрем’єр-міністерка - Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Ще однією зміною, яку Уряд вніс до умов програми «Власна справа», стало те, що для отримання гранту менше ніж на 75 тисяч гривень фізособами, які ще не зареєструвалися як ФОП, тепер не обовʼязково створювати робоче місце. Відтак підприємці, які отримують гранти від держави, мають виконати  такі умови:

  • від 50 000 грн до 75 000 грн – не обов'язково створювати робочі місця, така умова діє виключно для фізособ, які ще не зареєструвалися, як ФОП;
  • Від 75 000 грн до 150 000 грн - необхідно створити 1 робоче місце для фізособ, які ще не зареєструвалися, як ФОП;
  • від 50 000  грн до 150 000 грн – необхідно створити 1 робоче місце, це умова для всіх;
  • від 150 000 до 250 000 – необхідно створити 2 робочих місця для всіх.

Отримані  грантові кошти можна витратити на оренду, обладнання, меблі, програмне забезпечення, маркетинг та рекламу тощо.

Підприємцям, які бажають долучитись до грантової програми «Власна Справа» потрібно зробити наступні кроки:

1. Зареєструйтеся або авторизуйтеся в кабінеті громадянина на порталі Дія за допомогою BankID або електронного підпису.

2. Заповніть онлайн-заявку на порталі Дія.

3. Прикріпіть бізнес-план за формою.

4. Підпишіть електронним підписом та відправте. 

Нагадаємо, урядовий проєкт єРобота є однією зі складових політики «Зроблено в Україні» та включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу «Власна Справа», грантів для ветеранів та другого з їх подружжя, грантів на створення й розвиток переробних підприємств. 

Від початку реалізації програми «Власна справа» до неї долучились вже понад 17,6 тисячі підприємців, які створять більше ніж 38 тисяч робочих місць.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json