Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Максим Нефьодов запрошує на сніданок в рамках “Місяця Доброти”
24.05.2017 | 14:15 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов долучився до акції #МісяцьДоброти від проекту ProZorro.Продажі і підготував спеціальний лот - приватний сніданок, який виставлено у системі електронних аукціонів www.prozorro.sale.

На сніданок заступник Міністра запрошує в улюблений заклад столиці, де обіцяє відверту розмову про життя, роботу та плани на майбутнє.

Початкова вартість лоту 100 грн. Розмір мінімального кроку підвищення 1%. Позмагатися за лот можна тут: http://bit.ly/2q8qGob.

Нагадаємо, що 31 травня відбудеться аукціон за лотом від Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва. Степан Кубів підготував  фотолітопис-трилогію «Майдан: Революція гідності» з власним автографом. Докладніше: http://bit.ly/2qf829h

З 1 травня до 1 червня до Дня захисту дітей Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з проектом ProZorro.Продажі проводить серію благодійних аукціонів під назвою “Місяць доброти”. Кошти, отримані з продажу благодійних лотів, підуть на апарати для штучної вентиляції легень SV300 в дитячі операційні Інститут нейрохірургії.

На аукціонах через електронну систему можна буде придбати “зіркові лоти”: тренування з Василем Вірастюком, чаювання з Блаженнішим Любомиром Гузаром, закулісся з Dakh Daughters, унікальну фотохроніку Євромайдану від Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2