Міністерство економіки України

єРобота: В київській відеостудії відкрито нові зали

єРобота: В київській відеостудії відкрито нові зали

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Тоня Борисюк - відома українська режисерка, в її портфоліо - десятки рекламних роликів, а також кіно та відеокліпи. Кілька років тому вона вирішила відкрити студію з інтер’єрами, яка буде розрахована саме на відеозйомку. Так народилася RNB studio.

RNB studio - це простір для фото- й відеозйомки, який був створений у приміщенні колишнього Палацу культури. За час існування - понад 2 роки - студія набула популярності як «небанальна» локація. Проте з початком війни 24 лютого RNB studio зачинилась.

«У червні минулого року я вирішила відновити діяльність студії, - розповідає Тоня, - адже мені дуже хотілося повернутися до роботи, повернутися до життя».

За допомогою гранту за програмою «Власна справа» режисерка змогла відкрити нові зали в студії, інтер’єри, придбати меблі.  

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json