Запрошуємо український бізнес на вебінар щодо захисту прав споживачів

25 червня об 11:00 на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання відбудеться вебінар на тему «Захист прав споживачів. Європейський підхід та новації». Захід пройде за підтримки Проєкту GIZ «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі».

Представники Мінекономіки та проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) поінформують учасників заходу про особливості національного законодавства в питанні захисту прав споживачів, зокрема, щодо:

  • шляхів гармонізації системи захисту прав споживачів в Україні з принципами, підходами та практиками ЄС (виконання Угоди про асоціацію);

  • прав та обов’язків споживачів і суб’єктів господарювання в електронній торгівлі;

  • переліку інформації про продукцію та суб’єкта господарювання, яку він повинен надавати при здійсненні електронної торгівлі та відповідальність за відсутність такої інформації,

  • відповідальності суб’єкта господарювання, який надає послуги торговельного електронного майданчику (маркетплейса) для розміщення товарів для продажу інших суб’єктів господарювання.

Також спікери заходу пояснять чого чекати бізнесу з прийняттям нової редакції проекту Закону України «Про захист прав споживачів», та які групи товарів буде актуалізовано у Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) з урахуванням вимог сьогодення.

Реєстрація на захід за посиланням: https://cutt.ly/Zn3WAPi.

Участь у заході безкоштовна. Деталі – за посиланням: https://cutt.ly/9n3WJnn.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json