Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Уряд профінансував з резервного фонду держбюджету постачання питної води в Миколаїв, — Юлія Свириденко
12.04.2024 | 14:05 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Кабінет Міністрів України виділив з резервного фонду державного бюджету 125,5 млн грн для забезпечення Миколаєва питною водою. Рішення ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 12 квітня 2024 року.

«Через руйнування агресором Каховської ГЕС та знищення Каховського водосховища виникла проблема з постачанням питної води мешканцям Миколаєва. Наразі вона частково вирішена – вода до міста надходить з Інгульця. Щоб забезпечити її доставлення та підтримувати необхідну якість, держава компенсує відповідні витрати. Виділених сьогодні коштів з резервного фонду державного бюджету вистачить, щоб профінансувати безперебійне постачання води до кінця червня. Надалі планується, що до державного бюджету будуть внесені відповідні зміни. І кошти надходитимуть з основного фонду держбюджету», - пояснила Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Відповідно до рішення Уряду кошти на компенсацію вартості електричної енергії, що використовується для подачі води каналом Дніпро-Інгулець, надійдуть до Міндовкілля для Державного агентства водних ресурсів.

Нагадаємо, раніше Уряд виділив 186,9 млн грн для відновлення об’єктів водо- та теплопостачання у Херсоні, пошкоджених внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської ГЕС.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2