Посилення діалогу між працівниками, роботодавцями та Урядом – одне з ключових завдань для повноцінного соціально-економічного розвитку держави – Ігор Дядюра

Сьогодні, 29 липня, під головуванням Заступника Міністра економіки з питань цифрового розвитку‚ цифрових трансформацій і цифровізації Ігоря Дядюри відбулось засідання Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради. 

“Активізація соціального діалогу між представниками працівників, роботодавців, органів виконавчої влади та  забезпечення балансу інтересів – одне з ключових завдань для повноцінного соціально-економічного розвитку держави. Тільки об’єднавши зусилля всіх учасників процесу ми зможемо збудувати сучасну, конкурентоспроможну економіку”, - зазначив Ігор Дядюра.

Учасники засідання обговорили питання призначення Голови та Секретаря тристороннього органу і наголосили на необхідності відповідних звернень до Президента України.

Також представники сторін соціального діалогу доручили Секретаріату Національної ради здійснювати організаційно-технічне забезпечення діяльності Наглядової ради Програми Гідної Праці МОП для України на період 2020-2024 років.

Для забезпечення ефективної взаємодії сторін соціального діалогу в рамках Національної ради учасники ухвалили рішення щодо проведення чергового засідання її Президії з питань планування подальшої діяльності ради.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json