Наталія Микольська: питання торгівлі необробленою деревиною мають бути врегульовані з точки зору дотримання міжнародних зобов’язань нашої держави

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник України Наталія Микольська наголосила на важливості якомога скорішого врегулювання питань торгівлі необробленою деревиною з точки зору дотримання міжнародних зобов’язань нашої держави. Про це йшлося під час розширеної наради із проблематики торгівлі необробленою деревиною, яка пройшла під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового.

“Усунення даного подразника у торговельній сфері є необхідною передумовою для продовження реалізації в Україні Третьої програми макрофінансової допомоги ЄС, де 2 та 3 транші – це разом 1,2 млрд євро, а також для подальшої лібералізації торгівлі з ЄС”, - зазначила Наталія Микольська.

У ході зустрічі були обговорені можливі шляхи покращення ситуації у лісовій галузі, зокрема, шляхом застосування нових механізмів реалізації та експорту лісоматеріалів, функціонування систем електронного обліку деревини та електронного декларування походження лісоматеріалів.

За підсумками вирішили роботу із залучення асоціацій та підприємств деревообробної галузі для визначення можливих модальностей вирішення даного питання продовжувати.

Також у нараді взяли участь: керівництво Держлісагентства, народні депутати України, представники асоціації деревообробної промисловості та незалежні експерти.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json