Міністерство економіки України

Велика Британія підтримує Україну у відновленні її енергетичної незалежності, - Юлія Свириденко у Лондоні

29 листопада Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко зустрілась у Лондоні з керівництвом Департаменту бізнесу, енергетики та промислової стратегії Великої Британії для обговорення практичних кроків з енергетичного відновлення України.

«Масовані ракетні удари країни-терориста по цивільній інфраструктурі, зокрема виведення з ладу енергосистем, змушує шукати додаткові шляхи для забезпечення України електроенергією, необхідною для функціонування більшості промислових підприємств та побутових споживачів. Сьогодні ми з нашими британськими колегами обговорюємо практичні кроки щодо підтримки відновлення енергетичної інфраструктури України, в тому числі ремонту електромереж, забезпечення населення світлодіодними (LED) лампами та застосування інших заходів з енергоефективності», - зазначила Юлія Свириденко.

Міністр економіки України висловила вдячність британському Уряду за новий пакет підтримки нашій державі від Великобританії, про який оголосили Прем’єр-міністр  Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Києва 19 листопада, а також Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі під час візиту до Києва 25 листопада.

З-поміж іншого Пакет включатиме виділення 3 мільйонів фунтів стерлінгів на допомогу у відновленні України, зокрема життєво важливої інфраструктури на місцях.

«Спільно з нашими партнерами та союзниками ми подолаємо усі виклики в енергосфері. Ми надалі працюватимемо для забезпечення енергетичної незалежності України», - наголосила Юлія Свириденко.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json