Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
3 700 нових робочих місць: Уряд включив до Реєстру два нових індустріальних парки
15.03.2024 | 18:03 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

15 березня на засіданні Уряду прийнято рішення про включення до Реєстру індустріальних (промислових) парків два нових парка у Рівненській та Львівській областях. 

«У пріоритеті Уряду – розвиток місцевого бізнесу, нарощування виробництва товарів з високою доданою вартістю та популяризація українського бренду. Нові майданчики для підприємців забезпечать майже 4 тис. робочих місць у різних сферах діяльності. Також це додаткові можливості для інвестицій у переробні підприємства та у відновлення України – в цілому», - зазначив заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Так, в індустріальному парку «Форментор» (Рівненська обл.) на площі 28,1 га буде створено 1400 нових робочих місць у сферах переробної промисловості, інформації і телекомунікацій, альтернативної енергетики, машинобудування, переробки та утилізації відходів, науково-технічній діяльності та ін. Зокрема, на підприємстві вироблятимуть харчові продукти, напої, основні фармацевтичні продукти і препарати, іншу хімічну продукцію.

Інший індустріальний парк – «ІнПарк Борислав» (Львівська обл.) на площі 20 га – забезпечить 2 300 нових робочих місць у переробній промисловості (виробництво меблів, транспортних засобів), науково-технічній діяльності та інших суміжних галузях. 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2