Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

03
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку удосконалює модель формування ціни на продукцію і послуги ОПК
13.02.2019 | 13:02 | Прес-служба Мінекономрозвитку

13 лютого Кабінет Міністрів ухвалив ініційовані Мінекономрозвитку зміни до порядку формування ціни на продукцію оборонно-промислового комплексу (ОПК). Проект відповідної постанови розроблений з метою вдосконалення чинної моделі формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, коли відбір їхніх виконавців і постачальників здійснюється без застосування конкурентних процедур.

Ініційована Мінекономрозвитку постанова конкретизує склад витрат, що включаються до статей калькуляції на продукцію і послуги оборонного призначення під час формування ціни.

Так, зокрема, документ передбачає

  • включити до складу прямих операційних витрат витрати на придбання напівфабрикатів та комплектуючих виробів, допоміжних та інших витрат,
  • включити до витрат, що пов’язані з виконанням дослідних робіт, ремонтом та модернізацією військової та спеціальної техніки, витрати на соціальне страхування та інші витрати, які не знайшли відображення у зазначених статтях витрат,  
  • включити до витрат на заробітну плату витрати на заробітну плату працівників, що не включені безпосередньо до штату підприємства, а виконують свою роботу згідно з цивільно-правовим договором.

Ухвалене рішення створює умови для встановлення обґрунтованої ціни на продукцію оборонного призначення з уникненням при цьому необґрунтованих витрат для підприємств-виконавців державного оборонного замовлення, що сприятиме підвищенню їх ефективності.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json