Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

01
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку анонсує кадрові зміни на ДП “Укрхімтрансаміак”
22.06.2016 | 16:13 | Прес-служба Мінекономрозвитку

15 червня 2016 року було звільнено з посади директора українського державного підприємства «Укрхімтрансаміак» Бондіка Віктора Анатолійовича у зв'язку з порушенням законодавства та обов'язків за контрактом, а також за не виконання вимог Державної фінансової інспекції України.

До проведення відкритого конкурсу тимчасово виконувати обов'язки директора УДП «Укрхімтрансаміак» буде його заступник. Мінекономрозвитку вже сформувало комісію та розпочало процедуру підготовки до конкурсу на призначення нового керівника підприємства.

Довідково:

УДП «Укрхімтрансаміак» – один з найбільших транспортувальників аміаку на теренах СНД. Рідкий аміак застосовують у виробництві мінеральних добрив – селітри та карбаміду, у фармакології, а також ним заправляють величезні холодильні установки в усіх галузях промисловості.

Унікальний за своїм технічним рішенням і призначенням об'єкт, транспортує хімічну речовину – рідкий аміак на експорт до країн Європи, Азії та американського континенту. Підприємство створено 2001 року шляхом об'єднання відомих транзитерів аміаку Придніпровського ДУ, Миколаївського ДУ «Трансаміак» та УДЗЕП «Укрзовнішхімпром», з метою цілісного промислового комплексу, котрий забезпечує ефективне функціонування системи транспортування аміаку.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json