Міністерство економіки України

єРобота: В Бучі відкрили виробництво взуття та сумок

єРобота: В Бучі відкрили виробництво взуття та сумок

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Світлана Рощенко - підприємиця з Бучі. Вона - модельєр-конструктор взуття не лише за освітою, а й за покликанням, всю свою кар‘єру працювала за фахом. Та завжди хотіла створювати своє взуття, яке буде ідеально балансувати комфорт, тренди та красу. 

Наважитись на відкриття власного виробництва, про яке дівчина завжди мріяла, допоміг чоловік, його віра та підтримка. Разом вони три роки відкладали кошти та планували створити невеличку майстерню, в якій Світлана мала працювати сама. Саме в цей момент подружжя дізналося про урядову грантову програму «Власна справа», яка стала справжнім бустом на старті бізнесу, адже дозволила придбати значно більше обладнання та матеріалів і найняти людей. А отже - створити більшу кількість моделей взуття та сумок.

У вересні Roshenko Shoe Studio відсвяткували відкриття та презентували свою першу лінійку взуття та сумок. Також жителі Бучі та Ірпеня тепер можуть замовити взуття індивідуального пошиву з італійської шкіри преміум якості.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json