Міністерство економіки України

Розпочався прийом заявок на підтвердження спеціальних знань інспектора з органічного виробництва

Мінекономіки оголошує про початок прийому заявок від кандидатів, які мають намір скласти кваліфікаційний іспит та отримати свідоцтво інспектора з органічного виробництва.

«Діяльність інспекторів з органічного виробництва є важливим кроком для початку функціонування ринку органічної продукції в Україні відповідно до національного законодавства», - прокоментував заступник Міністра економіки України - Торговий представник України Тарас Качка.

Так, документи будуть розглядатися Комісію з підготовки та проведення кваліфікаційного іспиту для інспекторів з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції, яка утворена наказом Мінекономіки від 01 грудня 2021 року № 992.

Пакет документів, передбачений відповідним Порядком підтвердження спеціальних знань інспектора з органічного виробництва, необхідно надсилати на поштову адресу Мінекономіки:

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

З будь-яких питань щодо подання заявок можна звертатися за тел.:

(044) 200-47-73*4100

Довідково:

Мінекономіки є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції. З метою реалізації Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» міністерством розроблено та забезпечено затвердження всіх підзаконних нормативно-правових актів.

12 листопада набрав чинності наказ Мінекономіки від 11 жовтня 2021 року № 723, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 28 жовтня 2021 року за № 1393/37015, яким затверджено Порядок підтвердження спеціальних знань інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції у сфері органічного виробництва.

З наказами про затвердження відповідного Порядку та утворення Комісії можна ознайомитись у вкладенні.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json