Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

23
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд скасував низку регуляторних вимог щодо процесів управління якістю продукції та послуг
13.02.2019 | 12:59 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 13 лютого, Уряд підтримав ініціативу Мінекономрозвитку і припинив дію низки розпоряджень щодо державного регулювання процесів управління якістю продукції та послуг та скоротив функції державних органів, які не пов'язані з їх основною діяльністю щодо управління якістю продукції.

“Держава має гарантувати безпеку продукції, а бізнес - встановлювати системи управління якістю, які її забезпечать. Вибір таких систем є відповідальністю та функцією самих підприємств, які мають проводитися за кращими українськими практиками на основі європейського та міжнародного досвіду. Це має також сприяти підвищенню конкурентоспроможності української продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках, інноваційному розвитку та модернізації”, - коментує рішення Уряду  Степан Кубів.

Скасування цих регуляторних вимог сприятиме розширенню можливостей українських підприємств щодо розвитку власних систем управління якістю та надасть можливість підприємствам самостійно запроваджувати відповідні системи якості.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json