Міністерство економіки України

Уряд ухвалив рішення щодо створення Офісу з розвитку підприємництва та експорту

11 травня 2021 року затверджено положення про “Офіс з розвитку підприємництва та експорту”, метою діяльності якого є сприяння розвитку та підтримка малого і середнього підприємництва, підтримка та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників відповідно до програмних документів Кабінету Міністрів України, інших документів державного планування.

Положення передбачає утворення Наглядової ради у складі представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерства цифрової трансформації.

На виконання згаданого раніше рішення Уряду Секретаріату Кабінету Міністрів України доручено затвердити програму діяльності державної установи “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” та визначити порядок здійснення контролю за її виконанням.

Така трансформація передбачає, що в Україні вперше з’явиться інституція, що здійснюватиме свою діяльність з метою ефективного розвитку підприємництва та експорту, сприятиме актуалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні та розробці єдиних програм підтримки МСП.                                                   

Державну установу “Офіс з просування експорту України” перейменовано на “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” відповідно до рішення Уряду від 10 березня 2021 року.

Окрема подяка висловлюється:
Прем'єр-міністру України Денису Шмигалю — за розбудову екосистеми підтримки та розвитку підприємництва.
Міністру Кабінету Міністрів Олегу Немчінову та Державному секретарю Кабінету Міністрів Олександру Яремі — за лідерство у процесі перейменування та розширення повноважень Офісу.
Віцепрем'єр-міністру України — Міністру цифрової трансформації Михайлу Федорову та заступниці Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан — за лідерство в цифрових трансформаціях і підтримці малого та середнього бізнесу.
Міністру економічного розвитку та торгівлі Ігорю Петрашку та заступниці міністра економіки Ірині Новіковій - за підтримку у створенні нового державного органу та досягнення у сфері підтримки малого та середнього бізнесу. 
Директорці ДУ “Офісу з просування експорту України” Тетяні Міськовій — за ініціативу та її реалізацію.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json