Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Україна та Велика Британія провели перше засідання Торговельного Комітету
09.06.2021 | 17:32 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

9 червня в онлайн форматі відбулося перше установче засідання Торговельного Комітету, передбачене положеннями Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії. Українську делегацію очолив заступник Міністра – Торговий представник України Тарас Качка.

Сторони обговорили комплекс питань, пов’язаних із імплементацією розділу IV «Торгівля та питання пов’язані із торгівлею» Угоди, зокрема, щодо актуальних питань двостороннього співробітництва, пріоритетів ефективної взаємодії сторін, публічних закупівель, затвердження правил процедур Торговельного Комітету, розширення кумуляції в правилах походження товарів, вирішення ветеринарних питань тощо. 

«Співробітництво з Великобританією в рамках Угоди демонструє позитивну динаміку в торгівлі. Від початку функціонування Зони вільної торгівлі обсяг товарообігу між нашими країнами склав 885,1 млн дол. США. Це на на 41,5% або 259,6 млн дол. США більше ніж за аналогічний період минулого року. Велика Британія є стратегічним торговельним партнером для України і Мінекономіки продовжуватиме тісну взаємодію з метою інтенсифікації торгівлі», - зазначив Тарас Качка.

Також у ході засідання з британською стороною було узгоджено подальшу взаємодію в рамках функціонування Торговельного Комітету та підкомітетів у його складі.

Принагідно нагадуємо, що в Мінекономіки діє гаряча лінія зв’язку стосовно функціонування зони вільної торгівлі з Великою Британією. Запитання можна спрямувати в режимі 24/7 на адресу електронної пошти: [email protected] або за телефоном +38 (044) 596-67-05 з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00.

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2