9 червня відбудеться панельна дискусія «Продовольчі системи: український контекст» в межах Агро-2021

В межах 33-ї міжнародної агропромислової виставки Агро 2021 відбудеться панельна дискусія «Продовольчі системи: український контекст» із залученням експертного середовища, яка пройде під егідою Міністерства економіки України та Міністерства аграрної політики та продовольства України та за підтримки FAO UN.

Метою заходу є привернення уваги суспільства до питання розвитку продовольчих систем.

Свої пропозиції до векторів розвитку продовольчих систем в Україні в контексті світових трендів висловлять заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, представники центральних органів влади, науки, громадських та бізнес-асоціацій.

Модератор заходу – Олена Ковальова, директор ННІ неперервної освіти НУБІП України, доктор економічних наук, заступник міністра аграрної політики та продовольства України 2015-2019 рр.

Експертна дискусія стане першим етапом обговорень в межах національного діалогу з питань трансформації продовольчих систем в контексті підготовки до Саміту ООН з продовольчих систем 2021.

Дата: 9 червня 2021 р.

Час: 14:30 – 16:00

Місце: локація «Мушля» за павільйоном №1, ВДНГ.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json