«Сталевий мільярд»: Мінекономіки та «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписали Меморандум про 1 млрд доларів інвестицій в екомодернізацію

Arselor

Сьогодні, 14 квітня, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко та генеральний директор публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо підписали Меморандум для реалізації нових інвестиційних проектів. Компанія планує інвестувати близько 1 мільярда доларів США в нові проекти з екомодернізації та розвитку виробництва.

Нова інвестиційна програма «АрселорМіттал Кривий Ріг» «Сталевий мільярд» зосередиться на зниженні впливу виробництва на довкілля, сталому розвитку підприємства та впровадженні принципів циркулярної економіки: ощадливого та повторного використання ресурсів і переробки відходів виробництва.

«АрселорМіттал – великий інвестор у нашу економіку, експортер та роботодавець. Сьогодні ми досягли домовленості про те, що компанія суттєво збільшить обсяг інвестицій в Україну, а також впровадить сучасні та екологічні технології виробництва в металургії, що є однією зі стратегічних галузей економіки. Ми очікуємо поступового відновлення інвестиційної активності в країні після кризового 2020 року, і співпраця з найбільшим світовим виробником сталі послугує потужним сигналом інвесторам про те, що час інвестувати в Україну настав», - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Водночас гендиректор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо зазначив, що компанія за 15 років роботи в Україні вклала понад 5 мільярдів доларів у розвиток виробництва, і нині пропонує нову програму «Сталевий мільярд», згідно з якою близько 1 млрд доларів США буде інвестовано в екомодернізацію.

«Ми продовжуємо впроваджувати великі інвестпроекти та поступово йдемо до трансформації «АрселорМіттал Кривий Ріг» у сучасне європейське виробництво. «Сталевий мільярд» – це наша нова програма для України, яка профінансує впровадження технологій «зеленої металургії» та проекти із зменшення вуглецевого впливу. Це повною мірою відповідає стратегії Групи АрселорМіттал з досягнення вуглецевої нейтральності. Зазначу, що сталь вже має нижчий вуглецевий слід, ніж інші матеріали: жоден інший матеріал не має таких можливостей для відновлення і повторного використання. Ініціативи, які ми підтверджуємо Меморандумом сьогодні, є прогресивним кроком в українській промисловості. Розраховуємо на сприяння та всебічну підтримку держави на цьому шляху», - прокоментував Мауро Лонгобардо.

 Довідка:

«АрселорМіттал» є найбільшим іноземним інвестором та лідером металургійної промисловості України. Щорічно «АрселорМіттал Кривий Ріг» виробляє близько 6 мільйонів тонн сталі, понад 80% своєї продукції експортує. Підприємство забезпечує роботою більше 29 тисяч українців.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json