Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

06
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку оприлюднило звіт щодо міжнародної технічної допомоги для України у 2017
20.02.2018 | 14:07 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України опублікувало звіт щодо міжнародної технічної допомоги, яка надається Україні, за результатами проведеного моніторингу проектів за ІІ півріччя 2017 року.

У другому півріччі 2017 року в Україні реалізовувалось 453 проекти міжнародної технічної допомоги загальною кошторисною вартістю $5,5 млрд, з яких $2,4 млрд фінансуються з Чорнобильського Фонду Укриття та Рахунку ядерної безпеки.

Найбільшими донорами для України є Сполучені Штати Америки (близько $370 млн щороку) та Європейський Союз (близько €310 млн щороку). Інші донори – Канада, Німеччина, Нідерланди, Швеція, Швейцарія, Японія, Данія, організації системи ООН, Світовий банк, ЄБРР.

Протягом 2017 року Уряд України уклав 13 міжнародних угод та інших двосторонніх документів з питань технічного та фінансового співробітництва з ЄС, США, Японією, ООН та МБРР (Міжнародним банком реконструкції та розвитку) на загальну суму понад $927 млн. Серед цих угод - масштабна Рамкова програма партнерства між Урядом України та Організацією Об’єднаних Націй на 2018 – 2022 роки. Орієнтовний обсяг ресурсів, які передбачається залучити на реалізацію цієї - $675 млн.

Також вагому за обсягами допомогу надав ЄС, зокрема для фінансування:

програм, спрямованих на соціальне та економічне відродження Донецької та Луганської областей (€50 млн),

  • реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів, також створення ефективної системи правоохоронних органів для дотримання прав людини в Україні (€52,5 млн);
  • успішну імплементацію Угоди про асоціацію з ЄС  в різних сферах, зокрема для розвитку культури, транспорту, реформування системи державного управління, розвитку приватного сектору, сільського господарства, управління земельними ресурсами, охорони здоров’я, належного управління та гендерної рівності (€37 млн).

У планах Мінекономрозвитку на 2018 рік укладання міжнародних договорів, зокрема з ЄС про фінансування програм у сферах енергоефективності, ядерної безпеки, управління державними фінансами, а також розвиток нормативної-правової бази щодо залучення, використання та моніторингу проектів міжнародної технічної допомоги.

Більше інформації у самому звіті: http://bit.ly/2C7B2Kx.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json