Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

29
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Т. Качка
Тарас Качка взяв участь у панельній дискусії Київського міжнародного економічного форуму
08.11.2019 | 17:41 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 8 листопада, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства - Торговий представник України Тарас Качка взяв участь у панельній дискусії “Торгові війни та їх вплив на світову економіку” під час Київського міжнародного економічного форуму.

Під час дискусії Тарас Качка зазначив, що Україна одна з десяти країн,  що вже подала свої пропозиції до багатосторонньої Угоди по цифровим технологіям Світової організації торгівлі та  є одним з лідерів цього процесу.

Заступник Міністра - Торговий представник України підкреслив, що Україна системно працює у розвитку цифрової галузі, та має гарні перспективи розвитку цієї галузі.

“В нашій торговій політиці є багато елементів спрямованих на майбутнє, зокрема на розвиток цифрової економіки, нам є чим похвалитись, адже ведеться дуже інтенсивна робота в цьому напрямку”, - зазначив Тарас Качка.

Також у ході обговорення Тарас Качка висловив свою позицію щодо реформування Світової організації торгівлі. Зокрема заступник Міністра наголосив, що є декілька вимірів цієї дискусії, зокрема технічний, практичний, стратегічний.

Так, у  фокусі уваги обговорення  судової оцінки торгової політики держав, а також особливого статусу для країн, що розвиваються.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json